logo

Dilde Fikirde İşte ve Dijitalde de Birlik


ATA YADİGARI EVLAT KARARI


Ocak Başkanımız Köksal Koç’tan 18 Mart Mesajı

Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanımız Köksal Koç 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Birinci Dünya Savaşı’nın önemli anlarından biri olarak tarihe geçen ve bugün Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü olarak andığımız ve kutladığımız bu gün, elbette Türk tarihinin eşsiz bir parçası olarak varlığını sürdürmeye ve bizler için övünç kaynağı olmaya devam edecektir. Yenilmez denen İngiliz donanmasının ve hiçbir gücün karşılarında duramayacağına inananların karşısına iman dolu sinesi ile çıkan şanlı ordumuz ve yurdun her bir yanından cepheye koşmuş olan askerlerimiz yazdıkları destan ile pek çok gemiyi sulara gömmüş ve tarihimize yeni ve unutulmaz bir zafer
Devamını Oku


Yemek Programında Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

Akçaabat Ülkü Ocakları Sosyal Faaliyet birimimizin düzenlediği yemek programında teşkilatımızla bir araya geldik. Var Olsun Teşkilat!


Çaykara Ülkü Ocakları’nın Düzenlediği Etkinliğe İştirak

Akçaabat Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Köksal Koç ve yönetimi, Ülkü Ocakları Çaykara İlçe Başkanlığı tarafından Uzungöl’de düzenlenen programa iştirak etti.


Haftalık Yönetim Toplantımızı Gerçekleştirdik

Ocak Başkanımız Köksal Koç, Başkan Yardımcımız Alperen Atasoy ve birim başkanlarımızın iştiraki ile haftalık Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.


Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Resim Sergisi

Ocak Başkanımız Köksal Koç ve yönetimi, Trabzon Ülkü Ocaklarımızın yapmış olduğu Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu resim sergisine katıldı.


“Okullarda Siyasete İzin Vermeyeceğiz”!

Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanımız Köksal Koç, bir basın açıklaması yayınladı.