logo

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Akçaabat Ülkü Ocakları ailesi olarak, Aziz Milletimizin Alem-i İslamın Kurban Bayramını tebrik ediyoruz.

Mübarek Kurban Bayramında umutsuzluğu gönüllerimizden söküp, bizden bayram neşesi bekleyenlere samimiyetle gülümsemeli, bayramın sevincini, neşesini dua, tekbir ve selamlarla önce kendi içimizde duymalıyız. Hissiyatımızı gariplere, manevi iklime uygun olarak merhametle yansıtmalıyız.

Bayram coşkusu  bayram namazı ile tekbirlerle gürleşip, gönülden gönüle, dilden dile, taşımakta, sokaklarda, müminlerin yüzünde ve sesinde hayat bulmaktadır.  Dini ve Millî Bayramların her yıl gelip geçen tatil günü değil insani ve İslami güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Sıla -i Rahime hassasiyet gösterelim. Bizi biz yapan ulvi değerlere her zaman kinden daha çok sahip çıkalım.
Akçaabat Ülkü Ocakları ailesi olarak, Aziz Milletimizin Alem-i İslamın Kurban Bayramını tebrik ediyoruz.

Mübarek Kurban Bayramı hürmetine, yapılan dualar hürmetine Cenab-ı Allah nice zulüm altında ki masumlara hürriyet nasip eylesin .Zalimleri kahr-u perişan eylesin.

Müslümanlara bağımsızlık getirsin. Cenab-ı Allah İslam Alemine şuur, esenlik, birlik ve beraberlik nasip eylesin. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Not: Akçaabat Ülkü Ocakları ve MHP Akçaabat İlçe Başkanlığında Bayramlaşma Bayramın 3. Günü, saat : 11,00 ile 13,00 saatleri arasında yapılacaktır. Gönüldaşlarımıza ve Hemşerilerimize duyurulur.

Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanı
Melikşah ATASOY

 


Yoruma kapalı.