logo

Trabzon Öğrenci Meclisi Başkanlığını teşkilat mensubumuz Murat YILDIZ kazanmıştır !

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Demokrasi eğitimi ve okul meclisleri projesi kapsamında Akçaabat genelinde ki Lise, Ortaokul ve İlkokul temsilcilikleri seçimleri yapılmıştır.

 Geçen yılda olduğu üzere, teşkilat mensubu kardeşimiz Murat YILDIZ, Akçaabat İlçesinde kullanılan ve 8 adayın yarıştığı seçimde 75 oydan 45 geçerli oy alarak İlçe öğrenci Meclisi Başkanı seçilmiştir.

Akabinde yapılan İl öğrenci Meclisi seçiminde de Trabzon Ülkü Ocakları’nın adayı olarak 5 adayın yarıştığı 54 seçmenin katıldığı seçimde 23 oy alarak TBMM Öğrenci Meclisinde Trabzon’u temsil edecektir.

15. Dönem Trabzon Öğrenci Meclisi seçimini Kazanıp İlimizi TBMM Öğrenci Meclisinde Divan kâtibi olarak temsil eden Görkem Ulusoy Bayrağı 16. Dönem Trabzon Öğrenci Meclisi Başkanı seçilen Murat Yıldız’a devretmiştir.

Ülkü Ocakları Akçaabat İlçe Başkanlığı bir kez daha Ortaöğretimde ki başarısını ispatlamıştır.

Hummalı bir çalışma yürüten ve seçim sürecini baştan sona takip eden, 15.dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanımız Görkem Ulusoy’a yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı görevini devralan Murat Yıldız Ülküdaşıma üstün muvaffakıyetler diliyorum.

Seçim sürecinde Desteklerini esirgemeyen ,

Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanı Emirhan Bostan’a

Ülkü Ocakları Beşikdüzü İlçe Başkanı Doğukan Zıp’a,

Ülkü Ocakları Arsin İlçe Başkanı Ali Faik Emir’e

Murat Yıldız’ın ailesine, Öğretmenlerine, Okul ve İlçe Öğrenci temsilcilerine,

Ülkü Ocakları Akçaabat İlçe teşkilatının kadirşinas mensuplarına teşekkür ediyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Melikşah Atasoy
Akçaabat Ülkü Ocakları Başkanı


Yoruma kapalı.