logo

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Trabzona geldi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Karadeniz Bölgesinde bir dizi İnceleme ve Ziyarette bulunmak için Trabzon’a geldi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Karadeniz Bölgesinde bir dizi İnceleme ve Ziyarette bulunmak için Trabzon’a geldi. Kılavuz ilk durağı Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanlığına gelerek İl Başkanı Mihrab Altınışık ve Yönetimini ziyaret etti.

 Trabzon Ülkü Ocaklarında temaslarda bulunduktan sonra Giresun, Ordu İl ve İlçelerindeki temasları için yola çıkan Kılavuz’a Giresun İl Sınırına kadar eşlik edildi.

OLCAY KILAVUZ OF İLÇESİNDE ATATÜRK BÜSTÜNE YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI

Ülkü Ocakalrı Genel Başkanı Olcay Kılavuz geçtiğimiz gün Of İlçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi önemli bir günde Atatürk Büstlerine yapılan bu çirkin saldırının izahı olamaz tek izahı ”PROVAKE” dir . Kılavuz Unutulmasın kimse Türkün birliğini bütünlüğünü bozamayacaktır . Kılavuz Bunu yapanların toplum vicdanını rahatlatmak adına acilen yakalanıp cezalandırılmalıdır bunuda Emniyet Güçlerimizin sağlamasını istiyoruz dedi.
TRABZON ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI MİHRAB ALTINIŞIK
 Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Giresun ve Ordu programları öncesi İl Ocağımızı ziyaret etmiştir. Kılavuz Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Trabzon İl Ocağımızı ziyaret ederek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Trabzon Ülkü Ocakları Başkanı Mihrab Altınışık ayrıca dün Of İlçemizde Meydana gelen Atatürk Büstlerine çirkin saldırı olayı hakkında yaptığı açıklamada .

ATATÜRK BÜSTLERİNE YAPILAN ÇİRKİN SALDIRYI KINIYORUM

Dün Of İlçemizde kendini bilmez asalakların ve bir takım şeref yoksunu kişilerin okullarda ki
Atatürk büstlerine yaptığı çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum.
Bu saldırı sadece Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu M.Kemal Atatürk`e değil, silah arkadaşlarına, Kurtuluş mücadelesini veren kahraman şehit dedelerimize, ninelerimize ve Türk Milletine yapılmıştır.
Trabzon Ülkü Ocaklarına bağlı vatansever liseli gençlerimiz yaĝmur altında yazılanları silerek yapılması gerekileni yapmıştır. Yiğit gençlerimizi alınlarından öpüyorum.
Türk ve Cumhuriyet düşmanı olarak sahneye çıkan provakatörler emellerine ulaşamayacaktır. Bu şehir geçmisinde çok sıkıntılar yaşayarak nice tebrübeler edinmiştir. Bu tarz hareketlerle şehrimizi ayrıştırmaya çalışan, fitne tohumları yayan ve halkı galeyena getirmeye çalışan karanlık güçler avuçlarını yalayacak, birlik ve beraberliğimize zarar veremeyeceklerdir.
Bu vesile ile Vatandaşlarımızı Büstlere ve bahçe duvarlarına yazı yazarak bu menfur olayı gerçekleştiren şer odaklarının provakasyonuna gelmemeleri noktasında uyarıyorum. Ayrıca bu olayın milli ve manevi duruşu olan, memleket meselelerinde hassasiyet sahibi Of İlçemizin tümüne mal edilmemesini belirtmek istiyorum.
Bu çirkin saldırıyı yapanların en kısa sürede tespit edilmesi icin elimizden gelen gayreti gösterecegimizi ve sürecin takipçisi olacağımızı bildirerek, Cumhuriyetimizin 93. Yılını kutluyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene…

Yoruma kapalı.