logo

Ülkücüler Kafes filmine gitti

Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanlığı 2 Ekim’de gösterime giren ve Ülkücü Hareketin gözüyle 1980 darbesine bakan, cezaevinde yapılan işkenceleri konu alan Kafes sinema filmine gitti.

Lara Sinemasının en büyük salonunu tutan Trabzon Ülkü Ocakları, İlçe Ülkü Ocakları teşkilatları,üniversite,ortaöğretim teşkilatları ve vatandaşların geniş katılımı ile filmi izledi.
Filmden sonra salona seslenen Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık ;
” Öncelikle tüm Ülkücü Şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.Filmin yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun.İnşallah bu örnek teşkil edecektir ve daha da güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. Bizlerin üzerine düşen bu filmi izlemek ve izlettirmektir,destek olmak ve sahip çıkmak boynumuzun borcudur.Unutmayalım ki bizler bu filmde geçenlerin daha ağırlarını ve gerçeklerini yaşayan, idam sehpalarında celladına bile hakkını helal eden, toprağa düşen binlerce ülküdaşımızın emanetçileriyiz.Bizimkisi kuru bir ekmek davası değil,Allah’ın rızasını kazanabilmek davasıdır.Allah birlik ve beraberliğimiz daim,davamızı muzaffer eylesin” dedi.
Ardından sinema salonunda hep birlikte yapılan Ülkücü Yemini ile program son buldu.

AKCAKURT.COM

 


Yoruma kapalı.